PRODUCENT/VÝKONNÝ ŘEDITEL

Máš bohaté organizační zkušenosti v oblasti současného performing arts? Jsi kreativní a rád organizuješ kulturní projekty, které se dotýkají aktuálních témat? Jsi zkušený v řízení a komunikaci mezinárodních projektů? 

FARMA V JESKYNI

Mezinárodní divadelní studio / Centrum pro současné umění DOX, Praha

nabízí místo PRODUCENT / VÝKONNÝ ŘEDITEL

Více

OFFICE MANAGER / PRODUKČNÍ

Zajímá tě kultura a současné umění? Rád koordinuješ a organizuješ? Chceš být součástí mezinárodního týmu kultovního souboru? Jsi komunikativní, šikovný, spolehlivý a těšíš se na nové výzvy? 

Pokud hledáš práci, která by tě bavila víc než jen jako “job”, zbystři pozornost!

 

FARMA V JESKYNI

Mezinárodní divadelní studio / Centrum pro současné umění DOX, Praha

nabízí místo  OFFICE MANAGER / PRODUKČNÍ

 

Více

Výjimečná dílna s legendou Odin Teatret

Intenzivní praktická dílna vedená legendou světového divadla Iben Nagel Rasmussen. Poznejte její jedinečný způsob tréninku performera, který boří hranice mezi divadlem, tancem a vokální performancí. Účastníci pražského workshopu se budou pět dní setkávat při tříapůlhodinové praxi, odpoledních videoseminářích a rozpravách s lektorkami Iben Nagel Rasmussen a Elenou Floris.

Více

Noc divadel s Farmou v jeskyni

Farma v jeskyni a Centrum současného umění DOX se v letošním roce zapojí do mezinárodního projektu Noc divadel, v rámci kterého na vás čeká představení, diskuse a další akce. Nenechte si ujít - 17. listopadu od 16 hodin v DOXu.

Více

Otevřená výzva pro mužské a ženské performery

Farma v jeskyni zve talentované mužské a ženské performery na konkurz  -  již 14. a 15. řijna 2018! 

 

Více

Konkurz do souboru - mužský perfomer

Farma v jeskyni hledá do svých řad talentované mužské performery!

 

Více

Dílna: Fyzická partitura a akce I. a II.

Farma v jeskyni zve všechny zájemce na dílnu Fyzická partitura a akce, která se uskuteční 14.-18. června v Centru současného umění DOX. Dílna proběhne pod vedením režiséra a choreografa Viliama Dočolomanského. Druhá část dílny proběhne od 24.-28.řijna 2018. 

Více

Pohybová dílna pro seniory

Farma v jeskyni zve seniory  k účasti na pohybové dílně, která se váže k inscenaci Navždy spolu!, v níž společně s profesionálními performerkami účinkovali pražští senioři. 

Více

Otevřená výzva pro performery

Farma v jeskyni otevírá dveře talentovaným performerům ke kontinuální spolupráci na inscenacích souboru v České republice a v zahraničí.

Více

Evropská dobrovolná služba

Nový priestor, Bratislava

Máš zájem o umění, kulturu a současný tanec? Baví Tě práce v týmu a chceš se naučit nové věci v oblasti uměleckého managmentu?  Staň se dobrovolníkem!

Více

Project Caravan Next

CARAVAN NEXT, do něhož se Farma v jeskyni zapojila, je projektem, který zastřešuje Social Community Theatre Centre sídlící v Turíne. Jeho základem je propojování profesionálních umělců s místními komunitami i jednotlivci v síť divadel a kulturních organizací po celé Evropě.

Více