Farma v jeskyni otevírá dveře talentovaným performerům ke kontinuální spolupráci na inscenacích souboru v České republice a v zahraničí.

Publikováno: 2. 3. 2018

Nabízíme spolupráci ve 2 profilech: 

1. Externí umělecká spolupráce (muži)
Příležitost spolupráce s profesionálními umělci v mezinárodně oceňovaném souboru. Nastudování rolí a účinkování ve stávajících inscenacích souboru, možnost zapojit se do tvorby nových projektů. Přezkoušení role ve vybraném projektu potrvá 10-12 týdnů, smlouva na představení na následující 2 roky. Začátek zkoušení od prosince 2018.


2. Umělecká stáž (muži i ženy)
Účast na pravidelných trénincích Farmy v jeskyni po dobu 1,5 roku. Možnost budoucí umělecké spolupráce na projektech Farmy v jeskyni. Výjimečný prostor pro individuální a profesní růst, získání zkušeností s fyzickým divadlem.

Místo působení: Centrum současného umění DOX, Praha

Požadavky: věk od 23 let, silný fyzický výraz a muzikálnost v pohybovém projevu, jasná motivace, ochota učit se a osobnostně růst, časová flexibilita, znalost angličtiny na komunikativní úrovni. Zkušenosti s obdobným žánrem jsou vítány, ale nejsou podmínkou.


PŘIHLÁŠKY:
CV a motivační dopis, ve kterém objasníte své zkušenosti, motivace atd.
ukázku práce – video link (max. 3 minuty), kde budete jasně rozpoznatelní (ukázky z představení, improvizace...)
POSÍLEJTE NA: management@farminthecave.com do 10.června 2018, do předmětu napište „Open call 2018".

První kolo výběrového setkání bude 12. -13. června 2018 v Centrum současného umění DOX v Praze. Vybraní uchazeči postoupí do druhého kola, které se uskuteční následně, 14.-18. června 2018 formou intenzivního workshopu vedeného členy souboru. Informace o workshopu k nalezení zde: http://farminthecave.com/aktuality/49-dilna-akce-a-fyzicka-partitura/

video: Minh Hieu Nguyen o zkušenosti z workshopu Farmy v jeskyni