Farma v jeskyni a Centrum současného umění DOX se v letošním roce zapojí do mezinárodního projektu Noc divadel, v rámci kterého na vás čeká představení, diskuse a další akce. Nenechte si ujít - 17. listopadu od 16 hodin v DOXu.

Publikováno: 6. 11. 2018

Jak se žije v nesvobodě? Co pro nás znamená mít svobodu? Pořád ji máme? Jsme ochotni za ni bojovat? 

 V den výročí sametové revoluce Vás Centrum současného umění DOX a Farma v jeskyni zvou na strhující inscenaci Útočiště,  po jejímž skončení se uskuteční setkání s Kate Saunders, ředitelkou výzkumu International Campaign for Tibet,  největší mezinárodní organizace hájící práva Tibetu. Kate spolupracovala se souborem Farmy v jeskyni na přípravě projektu  a spolu s dalšími hosty i s tvůrci  inscenace promluví o tom, jak se teď žije v Tibetu, co pro dnešní mladou generaci Tibeťanů znamená svoboda a jak se na ty samé hodnoty dnes díváme my, 29 let po 17. listopadu 1989? 

16:00  Útočiště / DOX+

Cesty tří lidí se protnou na útěku. Poutáni k sobě navzájem překonávají území úzkosti, odvahy a soucitu. Hledají útočiště ve světě, který o ně nestojí.  Scénická kompozice balancující na pomezí fyzického divadla a koncertu v podání sedmi výjimečných hudebních a tanečních performerů. Představení bylo inspirováno rozhovory s mladými Tibeťany žijícími v Londýně.

 17:00   Diskuze s Kate Saunders, Viliamem Dočolomanským, tvůrci Farmy v jeskyni a dalšími hosty

18:00   Prohlídka nové budovy DOX+, zákulisí multifunkčního sálu, zkušebny a terasy.

18:30  Pozvání na malé občerstvení do bistra DOX+, setkání s performery

Speciální vstupné na všechny akce 250 Kč / studenti a senioři 170,- Kč, k dispozici na GoOut: https://goout.net/cs/listky/utociste/leod/
Kontakty (pro dotazy a rezervace): info@farminthecave.com, 604 560 534 nebo 739 592 481