Máš bohaté organizační zkušenosti v oblasti současného performing arts? Jsi kreativní a rád organizuješ kulturní projekty, které se dotýkají aktuálních témat? Jsi zkušený v řízení a komunikaci mezinárodních projektů? 

FARMA V JESKYNI

Mezinárodní divadelní studio / Centrum pro současné umění DOX, Praha

nabízí místo PRODUCENT / VÝKONNÝ ŘEDITEL

Publikováno: 8. 8. 2019

Náplň práce: 

koncepční a strategická řešení mezinárodního souboru, řízení chodu a aktivit divadelního studia, spoluvytváření dramaturgického plánu projektů, mezinárodní komunikace a internacionalizace, fundraisingová koordinace.

Požadujeme:

Předcházející zkušenosti, praxi v oboru, kontinuální práci se  odpovídajícím finančním rozpočtem, profesionální přístup a osobní vyzrálost, jasnou motivaci se zájmem o dlouhodobou a strategickou spolupráci, schopnost týmové spolupráce a dobré komunikační schopnosti, výbornou znalost anglického jazyka, loajalitu, spolehlivost, všestrannost a důslednost a znalost práce studia Farma v jeskyni a kontextu, ve kterém se soubor pohybuje, 

 Nabízíme:

Kreativní práci s renomovaným uměleckým kolektivem ve spolupráci s Centrem současného umění DOX

Možnost dynamického profesního růstu jako koordinátora a reprezentanta nevšedního tělesa se zajímavými projekty a mezinárodní agendou.

Finanční ohodnocení - práce na plný úvazek pro kulturní neziskovou organizaci.

V případně zájmu, nám pošli svůj profesní životopis, motivační dopis a dvě reference s telefonním číslem do 15. září 2019 na info@farminthecave.com

 

Do předmětu, prosím, napište PRODUCENT

Na základě zaslaných materiálů budete v druhé polovině září pozváni na osobní pohovor.

Nástup možný ihned.