Farma v jeskyni zve k účasti na dílně FYZICKÁ PARTITURA / IMMERSE PERFORMING, která se uskuteční 15. - 19.7.2020  v prostorách DOX - Centrum současného umění v Praze.

Publikováno: 9. 6. 2020

15. - 19. 7. 2020, Centrum současného umění DOX, Praha 

I learnt that the score doesn’t need me to show off ‘dance skills’, it needs what it needs in order to transmit the message. To be specific, to direct the focus of the audience, to let my vibration reach them ... You gave me the tools to transmit what I want to say and emphasized our responsibility. /účastnice dílny, 2019/

Je již tradicí souboru, že žádná z dílen není stejná jako ta předchozí. Dílna seznámí účastníky s různými způsoby tvorby fyzické partitury, zaměří se na vztah mezi vnitřní strukturou a vnější kompozicí akce, mezi rytmem a významem, mezi živou přítomností a přesnou fixací. Navede a inspiruje účastníky ke každodenní praxi, od tréninku k tvorbě, a nabídne individuální přístup s ohledem na momentální dispozice účastníka.

Dílna se uskuteční pod vedením Viliama Dočolomanského, držitele Evropské ceny Nové divadelní reality a členů souboru, kteří vedli desítky workshopů v ČR i zahraničí (Brazílie, USA, Korea, Španělsko, Německo, Holandsko, Polsko, Slovensko).

Workshop je spojený s výběrem performera nebo stážisty pro dlouhodobou spolupráci se souborem pro nově připravované projekty.

Účastnický poplatek: 4500 Kč.

Pokud jste se již našeho workshopu zúčastnili máte slevu 15%. Prosím napište při registraci do poznámky 15.

Registrace zde do 08. 07. 2020 nebo do naplnění kapacity workshopu.

Aktuální pravidla pro vstup do České republiky naleznete zde.

Dílna proběhne v časech:
15.7.   14:00 - 19:00
16.7-19.7.   10:00 - 16:00 
Časy se mohou změnit.

 V případě jakýchkoliv dotazů týkajících se workshopu a registrace se na mě neváhejte obrátit.
helena@farminthecave.com

 Více informací o tvorbě Farmy v jeskyni na: http://farminthecave.com/projekty/

Facebookový event zde.