Nechte nás vstoupit do svého pokoje a pusťte si zajímavá videa z našeho archivu nebo live streaming koncertu hudby z Noci ve městě.

Zůstaňte s námi online. Bez vás nemá smysl to, co děláme

Anotace

Obdobně jako v jiných divadlech jsme zasaženi současnou pandemickou situací. Pro nás to platí dvojnásob. Nemůžeme pro vás hrát a ani naši zahraniční perfomeři nemohou přicestovat.
Síla zážitku, kterou s vámi pravidelně sdílíme, je pro nás vždy svátek, zázrak momentu tady a teď. Online zprostředkování to nikdy nenahradí. Ale chceme s vámi zůstat.

Odtržení /záznam, 2016/
Záznam inscenace o hikikomori - mladých trpících neschopností opustit hranice svého pokoje a žijících tak dlouhodobě v izolaci a samotě.
Video zde
Texty z představení zde

This is /film, 2007/
Film vznikl v rámci evropského projektu Search for Message v italském Chiusi, r. R. Šveda.

Koncert Noc ve městě /live streaming koncertu, 2020/
Hudba je rovnocennou a hodně oceňovanou složkou inscenací Farmy. Dopřejte si možnost vnímat v plné síle hudbu z inscenací Útočiště, Informátoři a Navždy spolu
Video zde

Gen Viliam Dočolomanský /dokument, 2008/
Umělecký šéf souboru, režisér Viliam Dočolomanský v dokumentárním cyklu slovenské televize GEN.sk (Galerie elity národa) z roku 2008.  Krátký životopisný portrét pohledem režiséra R. Švedy.

Představení na přání - Sonety temné lásky /záznam vámi vybrané inscenace, 2002/
Záznam inscenace inspirované životem básníka F. G. Lorcy - prvního projektu souboru Farma v jeskyni.
Texty z představení zde

Sclavi /Emigrantova píseň /záznam, 2008/
Záznam oceňované inscenace - scénická kompozice vycházející z expedic divadelního studia do vesnic na Východním Slovensku, ze starých rusínských písní, vystěhovaleckých dopisů a příběhu Čapkova Hordubala.
Video zde

Cesta do Stanice /dokumentární film, 2003/
Mezinárodní divadelní projekt Cesta do stanice spojil budovu malé železniční zastávky a 62 účinkujících z různých zemí. Farma v jeskyni a norské divadlo Stela Polaris vytvořily divadelní event, který zahájil činnost kulturního centra Stanica /Žilina, Slovensko/.

Projekt probíhal v období duben - červen 2020.

 

Pro promotéry

Farma v jeskyni pro svá představení standardně požaduje prostor s dobrou akustikou a podmínkou absolutního ticha během produkce. Obvykle se jedná o blackbox nebo site specific s minimálními rozměry hracího prostoru 10 x 10 metrů a s výškou 6 metrů.
Nejpozdeji půl roku před samotným představením se na místě uskuteční technická přípravná návštěva 2 - 4 členného štábu Farmy v jeskyni.

Maximální počet diváků se při jednotlivých inscenacích mění, zpravidla však nebývá vyšší než 450.
Počet performerů se podle představení pohybuje mezi 5 a 13, technicko - produkčního štábu mezi 4 - 6.
Minimální počet představení uváděných na jednom místě je 2. Soubor může odehrát i 2 představení v 1 den, nejzazší čas začátku představení je 21.00 lokálního času.

Délka přípravy a adaptace záleží na jednotlivém představení a místních podmínkách, minimálně 1 - 2 dny před dnem produkce.

Finanční požadavky jsou k dispozici na vyžádání: info@farminthecave.com nebo barbara.tumova@seznam.cz.

Organizátor hradí honorář, náklady na dopravu scény, osobní dopravu, dopravu v místě konání, ubytování, diety, náklady spojené s přípravnou technickou návštěvou. Organizátor hradí náklady na pronájem techniky v případě nedostatečného vybavení v daném prostoru.