Farma online
Pusťte si záznam inscenace Útočiště ve čtvrtek 25.3. od 19.00 na našem facebooku nebo youtube. Nenechte si ujít rozhovor s Viliamem Dočolomanským a zapojte se do diskuze!
Těšíme se na vaše dotazy!

Publikováno: 19. 3. 2021

Zveme Vás ke sledování záznamu inscenace Útočiště, který uvidíte ve čtvrtek 25.3.2021 od 19:00 na našem facebooku nebo na YouTube kanále. Představení uvede kulturní redaktorka Veronika Štefanová živým rozhovorem s režisérem Viliamem Dočolomanským, který pak bude odpovídat i na Vaše dotazy. Otázky můžete pokládat do komentářů pod živým vysíláním.
 
Vydávají se na cestu. Ze strachu. Bez záruk. Cesty tří lidí se protnou na útěku. Poutáni k sobě navzájem překonávají území úzkosti, odvahy, selhávání a soucitu. Hledají útočiště ve světě, který o ně nestojí. Když není kam se vrátit, zbývá jen procitnout.
 
Představení je inspirováno rozhovory s komunitou mladých lidí žijících v Londýně, kteří na útěku prožili hraniční životní situace. Scénická kompozice balancuje na pomezí fyzického divadla a koncertu v podání sedmi výjimečných tanečních a hudebních performerů. Je pro všechny, kteří pokračují v cestě.
 
Narazili jsme na břeh, už se neutopíme,
zůstaneme jen šílení. Jen
cizí. Paměť, hrst mincí v planoucím jezeře.
A nahá nechráněná
touha.
Stát se kamenem, necítit.
(Anna Ondrejková, fragment)
 
Program
| 19:00 | Rozhovor Veroniky Štefanové s Viliamem Dočolomanským
| 19:15 | Záznam představení Útočiště
| 20:00 | Odpovědi Viliama Dočolomanského a Veroniky Štefanové na otázky diváků
 
Vstupenku na představení nepotřebujete. Práci Farmy v jeskyni můžete podpořit příspěvkem na Donio.cz/farmavjeskyni.