Nastupte si. Nezastavujeme. Jedeme v tom spolu, ale odděleně. Chvíle, kdy jsme mohli pochopit, ale minuli jsme.

Anotace

Efeméry - prchavé momenty. Vykvetou a umírají.  Pandemická omezení nás přiměla opustit divadelní hlediště a vytvořit pro vás nevšední zážitek z  hlediště v permanentním pohybu, rozčleněného do 18 kabin.  Z malého prostoru výtahové kabiny nahlížíte do kaleidoskopu souběžně  se odehrávajících životních situací. 6 poschodí, 20 performerů v pohybu a divadelní jízda, která se nedá zastavit. 

Mezinárodní soubor Farma v jeskyni a DOX Centrum pro současné umění v prostoru Paláce Lucerna.

Účinkují: Eliška Vavříková, Gioele Coccia, Andrej Štepita, Eleftheria Iliopoulou, Julian Hajduk Brown, Lukas Blaha, Barbora Ješutová, Barbora Nechanická, Monika Částková, Simona Dejmková, Matĕj Petrák, Karolína Grygarová, Kamila Růtová, Jakub Kohout, Eliška Řezníčková, Adéla Garabiková, Julie Kubrychtová, Omar Torrico, Hana Varadzinová a Marcel Bárta

Délka: 45 min

Projekt podpořili:
Realizováno v rámci projektu 'Sound - Action - Space' - Cross Disciplinary Practices for Contemporary Performers za podpory bilaterálního fondu EHP/NORSKO 2014-2021Za podpory Magistrátu hlavního města Praha, které podpořilo celoroční činnost divadla ve výši 1 700 000 Kč

 
 
       

Premiéra

Premiéra scénické verze projektu se připravuje na rok 2021

Tvůrčí tým

Koncept Viliam Dočolomanský, Lucia Škandíková a Farma v jeskyni

Režie, choreografie Viliam Dočolomanský

Asistent režie Juraj Augustin, Hana Varadzinová, Eliška Vavříková

Asistent choreografie Monika Částková

Hudba Marcel Bárta, Viliam Dočolomanský, Eva Svobodová

Scéna a kostýmy Lucia Škandíková

Video Kristýna Bartošová

Světelný design František Fabián

Zvukový design Eva Svobodová

Produkce Anely Jeromin a Farma v jeskyni

Technická produkce a realizace Juraj Augustin, Filip Rohde, Jan Šebek, Tomáš Vondráček

Koprodukce Centrum současného umění DOX, Palác Lucerna

Pro promotéry

Farma v jeskyni pro svá představení standardně požaduje prostor s dobrou akustikou a podmínkou absolutního ticha během produkce. Obvykle se jedná o blackbox nebo site specific s minimálními rozměry hracího prostoru 10 x 10 metrů a s výškou 6 metrů.
Nejpozdeji půl roku před samotným představením se na místě uskuteční technická přípravná návštěva 2 - 4 členného štábu Farmy v jeskyni.

Maximální počet diváků se při jednotlivých inscenacích mění, zpravidla však nebývá vyšší než 450.
Počet performerů se podle představení pohybuje mezi 5 a 13, technicko - produkčního štábu mezi 4 - 6.
Minimální počet představení uváděných na jednom místě je 2. Soubor může odehrát i 2 představení v 1 den, nejzazší čas začátku představení je 21.00 lokálního času.

Délka přípravy a adaptace záleží na jednotlivém představení a místních podmínkách, minimálně 1 - 2 dny před dnem produkce.

Finanční požadavky jsou k dispozici na vyžádání: info@farminthecave.com.

Organizátor hradí honorář, náklady na dopravu scény, osobní dopravu, dopravu v místě konání, ubytování, diety, náklady spojené s přípravnou technickou návštěvou. Organizátor hradí náklady na pronájem techniky v případě nedostatečného vybavení v daném prostoru.