Divadelní program pro školy na červen 2024

Mezinárodní soubor Farma v jeskyni v červnu v dopoledních hodinách uvádí své inscenace Český hrdina (18.6.) a Commander (25.6.). Součástí repríz je i kontextualizace inscenací a diskuze s tvůrci. 

Více

Farma v jeskyni školám nabízí bezplatný workshop

Farma v jeskyni díky podpoře Národního plánu obnovy a Nadace ČEZ nabízí workshop, který studentům skrze hravou interaktivní simulaci předvolební kampaně představuje politický marketing. Program je určen studentům ve věku 14 - 19 let a lze jej realizovat kdekoliv po České republice nebo v Centru současného umění DOX, Praha 7. 

Více

Online Hero

Projekt Online Hero přibližuje téma politického marketingu studentům a studentkám středních škol skrze divadelně-herecké prostředky a gamifikaci. Soubor pojímá „učení hrou“ jako „učení divadelní hrou“ – ať už představením nebo využitím hereckých technik. Soubor vyvíjí sérií workshopů, v kterých se bude věnovat politickému marketingu, dezinformacím a vztahu mezi politikem a voličem. Program Online Hero vzniká u příležitosti připravované inscenace Český hrdina. V té soubor zpracovává nevšední optikou příběh „prvního českého teroristy“, který se v roce 2017 v důsledku dezinformační kampaně pokusil vykolejit dva vlaky.

Deadline přihlášek 15. 2. přes formulář zde

Více

Youth in the Cave

Farma v jeskyni skrze program Youth in the Cave zpřístupní mládeži svou renomovanou metodu Immerse Performing, kterou pravidelně vyučuje ve svých workshopech pro profesionály u nás i v zahraničí.
Tento program probíhá pouze v českém jazyce.

Kapacita: max 20 účastníků
Věk: 13-17 let 

Kdy: každé úterý od 16 do 18 hodin (první lekce začíná 5.3.2024) 
Kde: na zkušebně souboru Farma v jeskyni, Poupětova 3, Praha 7
Cena: zdarma 

Deadline přihlášek do 2.2. 2024 přes formulář zde

Více

Farma v jeskyni hledá lektory

Farma v jeskyni hledá lektory pro svůj edukační program Online Hero, který má za cíl přiblížit studentům a studentkám středních škol politický marketing z různých úhlů skrze interaktivní divadelně-herecké prostředky.

Více

Diskuze: Politika jako divadlo

Farma v jeskyni v rámci edukační části projektu Online Hero organizuje veřejnou diskuzi Politika jako divadlo: Jak politici „hrají“ na naše emoce?

Diskuze se koná 29.11. od 17:00 v Centru současného umění DOX

Více

Podpora Farmy v jeskyni Evropskou unií - Next Generation EU

Děkujeme Next Generation EU, Národnímu plánu obnovy a Ministerstvu kultury za podporu.

Více

Workshop Fyzická partitura / Immerse Performing

Farma v jeskyni Vás srdečně zve na první ze tří pohybových workshopů pořádaných v období červenec - říjen 2023 v Centru současného umění DOX.

FYZICKÁ PARTITURA / IMMERSE PERFORMING | 6.-10. července 2023 | Pod vedením uměleckého šéfa Farmy v jeskyni, Viliama Dočolomanského, a našich dlouhodobých členek Hany Varadzinové a Elišky Vavříkové.

Více

Konference: Pouto mezi politikem a voličem

18.-19.5. Farma v jeskyni ve spolupráci s Centrem současného umění DOX pořádají konferenci o vlivu politického marketingu a o vztahu voličů s politiky. Konference je součástí nově připravovaného projektu Farmy v jeskyni Online Hero.

Více

Zrušené reprízy Navždy spolu!

Poslední reprízy inscenace Navždy spolu! 3. a 4.4. ZRUŠENY!

Více

Jak se prodává strach a nenávist / diskuze po představení Commander

V diskuzi navazující na multižánrovou inscenaci Commander budeme mluvit o populismu, vyvolávání strachu a nenávisti ve společnosti i etice tvorby politických kampaní s politoložkou Petrou Guasti a odborníkem na politickou komunikaci Karlem Kremlem.

Více

Oslavte s námi 20 let Farmy v jeskyni!

Retrospektiva, vernisáž výstavy a oslava se uskuteční 24. listopadu 2022 ve 20:20 v Centru současného umění DOX. 

Více

Představení a diskuze na počest Matúše a Juraje

Centrum současného umění DOX a mezinárodní divadelní soubor Farma v jeskyni vás zvou na reprízu inscenace Commander symbolicky věnovanou Jurajovi a Matúšovi, nevinným obětem teroristického útoku.

Více

Workshop Immerse Performing podzim '22

Farma v jeskyni zve k účasti na dílně FYZICKÁ PARTITURA / IMMERSE PERFORMING, která proběhne 14. - 18.10.2022 v Centru současného umění DOX, Praha.

Více

Casting

MEZINÁRODNÍ DIVADELNÍ STUDIO FARMA V JESKYNI  V CENTRU SOUČASNÉHO UMĚNÍ DOX HLEDÁ PERFORMERY A PERFORMERKY.

Více